Ako postupovať?


Vážení uchádzači o kúpu dlhopisov,
ďakujeme za čas a pozornosť, ktorú venujete našej ponuke. Mali by ste vedieť, že si vážime každého investora, garantujeme férové jednanie, ide nám o dlhodobú, obojstranne výhodnú a bezproblémovú spoluprácu.
Postup pri nákupe našich dluhopisov je veľmi jednoduchý a transparentný. Pokiaľ ste si preštudovali našu ponuku, zoznámili sa s emisnými podmienkami, môžete pristúpiť k nákupu.

1. Vyplňte a odošlite objednávkový formuláť v záložke KÚPIŤ.

2. Obdržíte potvrdenie objednávky s platobnými inštrukciami.

3. Dôjde k vystaveniu príslušného počtu Vami objednaných dlhopisov.

4. Prevediete úhradu v prospech nášho účtu.

5. Po obdržaní platby budú dlhopisy zaknihované a odoslané na danú adresu doporučenou zásielkou prostredníctvom Slovenskej pošty.

6. Dlhopisy obdržíte maximálne do 10 pracovných dní odo dňa pripísania platby na náš účet. Úročenie ale beží až od dátumu prijatia platby.

7. Všetko ostatné prebieha v súlade s emisnými podmienkami a nevyžaduje žiadnu aktivitu z Vašej strany. V pravidelných termínoch obdržíte úrokové výnosy.

8. V prípade akýchkoľvek dôležitých zmien nás prosím kontaktujte.

Na čo sa často pýtate?Čo je to korporátny dlhopis?
Korporátny dlhopis je cenný papier emitenta, ktorý sa zaväzuje k vyplácaniu pravidelných výnosov a spätnému odkupu dluhopisu v určený čas tomu, kto je aktuálnym vlastníkom dlhopisu.

Kdo je Emitent?
Emitent je odborný názov pre spoločnosť vydávajúcu dlhopisy.

Prečo investovať do korporátnych dlhopisov?
Pretože sa jedná o zaujímavý spôsob uloženia časti svojich financií za účelom ich atraktívneho zhodnotenia. Dlhopisy sú pomerne bezpečnou investíciou pre konzervatívnych investorov, ktorým ponúkajú zaujímavý výnos a 100% návratnosť.

Čo sú to Emisné podmienky?
Emisné podmienky sú súborom pravidiel, za ktorých sa dlhopisy vydávajú. Emisné podmienky podrobne vymedzujú práva a povinnosti vlastníka dlhopisov a emitenta. Ďalej špecifikujú presné informácie o príslušnom dlhopise.

Aký je rozdiel oproti štátnym dlhopisom?
Investícia do štátnych dlhopisov je veľmi stabilná a bezpečná. Na druhú stranu štát neinvestuje získané prostriedky obdobne ako firma. Ponúka len vyššiu istotu v uloženie a vyplácanie investície, avšak výnos je veľmi nízký, niekedy dokonca záporný. Korporátne dlhopisy sú výrazne výnosnejšie.

Musím mať pre nákup dlhopisov slovenské občianstvo?
Áno, naše dlhopisy sú určené len osobám starším ako osemnásť rokov, so slovenským občianstvom a trvalým pobytom na území SR.

Musím platiť nejakú daň z úrokových výnosov?
Nie, výnos Vám bude vyplácaný v čistej podobe. Zrážkovú daň vo výške 19% odvádza emitent za Vás. Vy sa teda o nič starať nemusíte.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami